POHOTOVOST: 732 810 162
 Otevírání automobilů
Nouzové otevírání automobilů provádíme non stop 24 hodin a bez poškození. Služby našeho zámečnictví jsou odborné, šetrné a zároveň rychlé. Nouzové otevření auta provádíme u všech značek. Zámečnictví klade velký důraz na kvalitu své práce a především na uspokojení přání i těch nejnáročnejších klientů. S otevíráním zámků máme mnohaleté zkušenosti.
 Otevírání domů a bytů
Zámečnická pohotovost nabízí své služby po celé Praze 24 hodin denně. Na objednání k Vám rychle dojedeme a vyřešíme Váš problém s otevřením dveřím či zámku. Naši zámečníci používají ke své práci zámky, cylindrické vložky a bezpečnostní kování především od výrobců ROSTEX, FAB, EVVA a ROSTEX. Garantujeme rychlý příjezd!

Značka auta ani stupeň zabezpečení nehraje roli

Hlava plná starostí nebo spěch jsou nejčastější příčinou zabouchnutí klíčů, a to jak v domácnosti, tak v automobilu. Automobily však využívají poměrně odlišné metody zamykání dveří, které jsou navíc neustále složitější s tím, jak je vozidlo modernější. Nouzové otevírání aut Praha je možné provést u vozidla jakékoliv značky, a to jak u moderních systémů zamykání, tak u klasických zámků.

Rozbité okénko není řešením

Když se potřebujete dostat ke klíčkům ve svém automobilu, určitě pro to jste schopni udělat všechno. Rozbití okénka je však až poslední možnost, kterou by měl člověk volit. K otevírání dveřích u aut používáme jednoduché i sofistikované metody, které volíme dle stupně zabezpečení vozidla. Výhodou našich služeb je bezesporu to, že jsme schopni přijet na místo zásahu v kteroukoliv denní dobu, a navíc si poradíme opravdu s jakýmkoliv zámkem.

Otevírání bytů a aut zkušenými zámečníky

Zámečnická pohotovost nabízí své služby po celé Praze 24 hodin denně. Na objednání k Vám rychle dojedeme a vyřešíme Váš problém s otevřením dveřím či zámku.

  • Praha 1: Masná 1051/3
  • Praha 2: Slezská 20
  • Praha 3: Chvalova 1121/9
  • Praha 4: U Pernštejnských 1380/6
  • Praha 8: Pernerova 39/3
  • Praha 9: Cíglerova 1078/8
  • Praha 10: U průseku 1161/4

Jedná se o pohotovostní místa, nikoliv o prodejny.

Spolupracujeme s

ČP Asistence Europ Assostance 1188 řemeslníci

Díky spolupráci s ČP Asistence a Europ Assistance jsme schopni provést zabezpečneí majetku dle požadavku pojišťoven za nejlepší možné ceny.

Zámečník NON-STOP

Volejte kdykoliv: 732 810 162

e-mail: vitaliy.t@seznam.cz

 

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon

Vaše zpráva (vyžadováno)

Ochrana proti spamu
captcha