POHOTOVOST: 732 810 162
 Otevírání automobilů
Nouzové otevírání automobilů provádíme non stop 24 hodin a bez poškození. Služby našeho zámečnictví jsou odborné, šetrné a zároveň rychlé. Nouzové otevření auta provádíme u všech značek. Zámečnictví klade velký důraz na kvalitu své práce a především na uspokojení přání i těch nejnáročnejších klientů. S otevíráním zámků máme mnohaleté zkušenosti.
 Otevírání domů a bytů
Zámečnická pohotovost nabízí své služby po celé Praze 24 hodin denně. Na objednání k Vám rychle dojedeme a vyřešíme Váš problém s otevřením dveřím či zámku. Naši zámečníci používají ke své práci zámky, cylindrické vložky a bezpečnostní kování především od výrobců ROSTEX, FAB, EVVA a ROSTEX. Garantujeme rychlý příjezd!

Zámečnická pohotovost aneb konec zabouchnutých dveří

Zlomit klíč v zámku nebo si přímo klíče zabouchnout je nepříjemná situace. Pro všechny situace, kdy se nemůžete dostat do bytu nebo dokonce z něj, je tu zámečnická pohotovost. Ta nabízí otevírání zámků Praha nejrůznějšího charakteru, od těch nejjednodušších až po ty nejsložitější. Nabízíme mnoho různých metod otevírání zámků, mezi které patří:

  • Nedestruktivní – nejvíce využívané, nezpůsobí jakékoliv poškození, ale zaberou více práce a jsou zpravidla časově i finančně náročnější
  • Destruktivní – volíme vždy jako poslední možnost, kdy zámek poškodíme, abychom otevřeli dveře, rychlé ale finančně a principiálně velmi nevýhodné

Mnoho let zkušeností a prakticky několik zásahů každý den nám dávají příležitost neustále zlepšovat naše služby. Díky tomu jsme schopni otevřít ještě více typů zámků, a to v těch nejlepších možných časech. Pro Vás to znamená méně stresu a také menší výdaje za pohotovost.

Otevírání bytů a aut zkušenými zámečníky

Zámečnická pohotovost nabízí své služby po celé Praze 24 hodin denně. Na objednání k Vám rychle dojedeme a vyřešíme Váš problém s otevřením dveřím či zámku.

  • Praha 1: Masná 1051/3
  • Praha 2: Slezská 20
  • Praha 3: Chvalova 1121/9
  • Praha 4: U Pernštejnských 1380/6
  • Praha 8: Pernerova 39/3
  • Praha 9: Cíglerova 1078/8
  • Praha 10: U průseku 1161/4

Jedná se o pohotovostní místa, nikoliv o prodejny.

Spolupracujeme s

ČP Asistence Europ Assostance 1188 řemeslníci

Díky spolupráci s ČP Asistence a Europ Assistance jsme schopni provést zabezpečneí majetku dle požadavku pojišťoven za nejlepší možné ceny.

Zámečník NON-STOP

Volejte kdykoliv: 732 810 162

e-mail: vitaliy.t@seznam.cz

 

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon

Vaše zpráva (vyžadováno)

Ochrana proti spamu
captcha