POHOTOVOST: 732 810 162
 Otevírání automobilů
Nouzové otevírání automobilů provádíme non stop 24 hodin a bez poškození. Služby našeho zámečnictví jsou odborné, šetrné a zároveň rychlé. Nouzové otevření auta provádíme u všech značek. Zámečnictví klade velký důraz na kvalitu své práce a především na uspokojení přání i těch nejnáročnejších klientů. S otevíráním zámků máme mnohaleté zkušenosti.
 Otevírání domů a bytů
Zámečnická pohotovost nabízí své služby po celé Praze 24 hodin denně. Na objednání k Vám rychle dojedeme a vyřešíme Váš problém s otevřením dveřím či zámku. Naši zámečníci používají ke své práci zámky, cylindrické vložky a bezpečnostní kování především od výrobců ROSTEX, FAB, EVVA a ROSTEX. Garantujeme rychlý příjezd!

Zabouchnuté klíče nemusí znamenat problém

Nikdy v životě se vám to nestalo, ale protože existuje zákon schválnosti, stane se vám to zrovna v té nejméně vhodné situaci. Zabouchnuté klíče od domu nebo od auta jsou noční můrou snad každého, a proto se není čemu divit, když člověk v danou chvíli začne panikařit. V takových situacích je však nutné zachovat klid a vědět, na koho se obrátit.

Rychlá pomoc ve všech případech

Při zabouchnutí klíčů je nejlepší zachovat chladnou hlavu a kontaktovat zámečnictví Praha. Následně bude stačit sdělit svůj problém, popřípadě zodpovědět odborníkům ještě další informace o dveřích, které budou muset speciálními metodami otevřít. Zámečníci zabývající se touto problematikou již mnoho let si poradí s takřka jakýmkoliv typem zámku.

Pokud si myslíte, že problémem by mohly být bezpečnostní dveře, pak je nutné si uvědomit, že pouhé zabouchnutí klíčů nezpůsobí zamknutí celého bezpečnostního systému.

Otevírání bytů a aut zkušenými zámečníky

Zámečnická pohotovost nabízí své služby po celé Praze 24 hodin denně. Na objednání k Vám rychle dojedeme a vyřešíme Váš problém s otevřením dveřím či zámku.

  • Praha 1: Masná 1051/3
  • Praha 2: Slezská 20
  • Praha 3: Chvalova 1121/9
  • Praha 4: U Pernštejnských 1380/6
  • Praha 8: Pernerova 39/3
  • Praha 9: Cíglerova 1078/8
  • Praha 10: U průseku 1161/4

Jedná se o pohotovostní místa, nikoliv o prodejny.

Spolupracujeme s

ČP Asistence Europ Assostance 1188 řemeslníci

Díky spolupráci s ČP Asistence a Europ Assistance jsme schopni provést zabezpečneí majetku dle požadavku pojišťoven za nejlepší možné ceny.

Zámečník NON-STOP

Volejte kdykoliv: 732 810 162

e-mail: vitaliy.t@seznam.cz

 

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon

Vaše zpráva (vyžadováno)

Ochrana proti spamu
captcha