POHOTOVOST: 732 810 162
 Otevírání automobilů
Nouzové otevírání automobilů provádíme non stop 24 hodin a bez poškození. Služby našeho zámečnictví jsou odborné, šetrné a zároveň rychlé. Nouzové otevření auta provádíme u všech značek. Zámečnictví klade velký důraz na kvalitu své práce a především na uspokojení přání i těch nejnáročnejších klientů. S otevíráním zámků máme mnohaleté zkušenosti.
 Otevírání domů a bytů
Zámečnická pohotovost nabízí své služby po celé Praze 24 hodin denně. Na objednání k Vám rychle dojedeme a vyřešíme Váš problém s otevřením dveřím či zámku. Naši zámečníci používají ke své práci zámky, cylindrické vložky a bezpečnostní kování především od výrobců ROSTEX, FAB, EVVA a ROSTEX. Garantujeme rychlý příjezd!

Otevírání aut a bytů
zámečnictví NON-STOP, Praha

Zámečnická pohotovost nabízí své služby po celé Praze 24 hodin denně. Na objednání k Vám rychle dojedeme a vyřešíme Váš problém s otevřením dveřím či zámku.

otevírání bytů

Otevírání bytů

U zlomeného klíče dokážeme odborně a bez poškození vyndat zalomený klíč ze zámkových těles díky moderním nástrojům jako je extraktor. Tím zachovame vložku či zámek, což ušetří spoustu peněz a času na pořízení nového zámku nebo vložky.

Při otevírání zabouchnutých dveří naši zámečníci používají jehlový otvírák, plastovou kartu, vodicí plech, spirálový otvírák nebo klasickou planžetu. Zabouchnuté dveře se samozamykacím dvou nebo tříbodovým mechanismem se také považuji za zamčené.

Při otevírání zámků zámečník používá speciální planžety, paklíč, nástroje na otvírání zámků, bumb key, v případě vyšší bezpečnostní třídy používáme speciální korunkový vrták, který dokáže odvrtat vložku i když je chráněna proti odvrtání.

Otevírání aut

Otevírání aut

Při otevírání aut  zámečníci používají speciální Turbo dekodér, vypichovací planžety, speciální nástroje a pomůcky. V případě zaslepených zámků v záměčnictví využíváme vzduchový polštář, který dokáže rychle a bez poškození odtáhnout dveře a vznikne dostatečná mezera pro vložení otevíracího nastroje. Po úkonu se rám dveří bez jakýchkolivh škod vrátí do původniho stavu, což umožňuje majiteli vozu používat auto dál, aniž by musel rozbít sklo nebo nějak poškodit karoserii vozidla.

Otevírání bytů a aut zkušenými zámečníky

Zámečnická pohotovost nabízí své služby po celé Praze 24 hodin denně. Na objednání k Vám rychle dojedeme a vyřešíme Váš problém s otevřením dveřím či zámku.

  • Praha 1: Masná 1051/3
  • Praha 2: Slezská 20
  • Praha 3: Chvalova 1121/9
  • Praha 4: U Pernštejnských 1380/6
  • Praha 8: Pernerova 39/3
  • Praha 9: Cíglerova 1078/8
  • Praha 10: U průseku 1161/4

Jedná se o pohotovostní místa, nikoliv o prodejny.

Spolupracujeme s

ČP Asistence Europ Assostance 1188 řemeslníci

Díky spolupráci s ČP Asistence a Europ Assistance jsme schopni provést zabezpečneí majetku dle požadavku pojišťoven za nejlepší možné ceny.

Zámečník NON-STOP

Volejte kdykoliv: 732 810 162

e-mail: vitaliy.t@seznam.cz

 

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon

Vaše zpráva (vyžadováno)

Ochrana proti spamu
captcha