POHOTOVOST: 732 810 162
 Otevírání automobilů
Nouzové otevírání automobilů provádíme non stop 24 hodin a bez poškození. Služby našeho zámečnictví jsou odborné, šetrné a zároveň rychlé. Nouzové otevření auta provádíme u všech značek. Zámečnictví klade velký důraz na kvalitu své práce a především na uspokojení přání i těch nejnáročnejších klientů. S otevíráním zámků máme mnohaleté zkušenosti.
 Otevírání domů a bytů
Zámečnická pohotovost nabízí své služby po celé Praze 24 hodin denně. Na objednání k Vám rychle dojedeme a vyřešíme Váš problém s otevřením dveřím či zámku. Naši zámečníci používají ke své práci zámky, cylindrické vložky a bezpečnostní kování především od výrobců ROSTEX, FAB, EVVA a ROSTEX. Garantujeme rychlý příjezd!

Otevírání zámku pro nouzové případy

Služby, který nabízí zámečník Praha, jsou velmi různorodé. Nejčastěji však jde o otevírání dveří a zámků. Lidé totiž nejsou neomylní, a proto se naprosto dennodenně stává, že si někdo zabouchne klíče nebo klíče třeba ztratí. Pro tyto případy je zde zámečník, který si poradí s jakoukoliv situací. Odborník dokáže využít nejmodernější metody a technologie k tomu, aby si poradil i s velmi složitými zámky, které mohou být označeny i jako bezpečnostní.

Není důvod trápit se vzniknou situací

Ocitnout se v situaci, kdy člověk stojí před svými dveřmi a nemůže je nijak otevřít, nechce snad nikdo. Pokud však taková situace opravdu nastane, bude nejlepší kontaktovat specialisty. Ti mají dostatečně kvalitní nástroje a bohaté zkušenosti k tomu, aby otevřeli jakékoliv dveře bez poškození. Na druhou stranu nastávají i situace, kdy to bez poškození nejde. Svět zámečnictví se však neustále mění, a proto je dobré kontaktovat specialisty, kteří vám k této záležitosti řeknou více.

Otevírání bytů a aut zkušenými zámečníky

Zámečnická pohotovost nabízí své služby po celé Praze 24 hodin denně. Na objednání k Vám rychle dojedeme a vyřešíme Váš problém s otevřením dveřím či zámku.

  • Praha 1: Masná 1051/3
  • Praha 2: Slezská 20
  • Praha 3: Chvalova 1121/9
  • Praha 4: U Pernštejnských 1380/6
  • Praha 8: Pernerova 39/3
  • Praha 9: Cíglerova 1078/8
  • Praha 10: U průseku 1161/4

Jedná se o pohotovostní místa, nikoliv o prodejny.

Spolupracujeme s

ČP Asistence Europ Assostance 1188 řemeslníci

Díky spolupráci s ČP Asistence a Europ Assistance jsme schopni provést zabezpečneí majetku dle požadavku pojišťoven za nejlepší možné ceny.

Zámečník NON-STOP

Volejte kdykoliv: 732 810 162

e-mail: vitaliy.t@seznam.cz

 

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon

Vaše zpráva (vyžadováno)

Ochrana proti spamu
captcha