POHOTOVOST: 732 810 162
 Otevírání automobilů
Nouzové otevírání automobilů provádíme non stop 24 hodin a bez poškození. Služby našeho zámečnictví jsou odborné, šetrné a zároveň rychlé. Nouzové otevření auta provádíme u všech značek. Zámečnictví klade velký důraz na kvalitu své práce a především na uspokojení přání i těch nejnáročnejších klientů. S otevíráním zámků máme mnohaleté zkušenosti.
 Otevírání domů a bytů
Zámečnická pohotovost nabízí své služby po celé Praze 24 hodin denně. Na objednání k Vám rychle dojedeme a vyřešíme Váš problém s otevřením dveřím či zámku. Naši zámečníci používají ke své práci zámky, cylindrické vložky a bezpečnostní kování především od výrobců ROSTEX, FAB, EVVA a ROSTEX. Garantujeme rychlý příjezd!

O zámečnictví Praha

V životě se nám mohou jednoduše přihodit situace, které bychom si zkrátka nikdy nepřáli. Jednou z nich je i zapomenutí klíčů v bytě, autě, či kdekoliv jinde. Jestliže nemáte žádné náhradní klíče nebo někoho, kdo by vám dané dveře otevřel, většinou se musíte obracet na zámečnictví. V některých případech není zkrátka jiná možnost, a proto je nutné volit odbornou pomoc.

Ne vždy je nutné zámek zdemolovat

Možná ještě žijete myšlenkami v době, kdy se zámky museli při otvírání bez klíče poškodit. Dnešní technologie a pomůcky, které pro tyto činnosti slouží, jsou natolik vyspělé, že otevření dveří bez klíče je otázka několika mála chvil. Zámečnictví se však nezabývá pouze otevíráním zavřených dveří. Tento obor zahrnuje mnohé další činnosti. Je však nutné dělat rozdíly mezi strojním a stavebním zámečnictvím, neboť právě stavební se zabývá otevíráním zabouchnutých dveří.

Okamžitá pomoc aneb využijte pohotovostní služby

Potřebujete urychlenou pomoc, neboť jste si právě teď zabouchli klíče v bytě? Zámečnická pohotovost by určitě přišla vhod, a proto využijte nonstop zámečnickou pohotovost působící v Praze. Nyní se vám tedy již nestane, že byste museli trávit noc u přátel, protože jste si zabouchli klíče. Zámečníci Praha vám vyhovějí při jakýchkoliv požadavcích, a to bez ohledu na to, zdali bydlíte na okraji Prahy, anebo v jejím centru.

Otevírání zámků snadno a rychle

Díky obrovským zkušenostem, které se předávají od zámečníka k zámečníkovi, je v dnešní době možné otevřít takřka každé dveře, a to i ty, které jsou zabezpečené skutečně kvalitně. Vše je pouze otázka času, o čemž byste se mohli přesvědčit na vlastní kůži, když byste služeb zámečnictví využili. Jaké všechny zámky a dveře lze v dnešní době bez problému otevřít?

 • Domovní dveře
 • Klasické i speciální zámky různých typů
 • Trezory
 • Dveře od aut

Zámečník Praha bude vaším pomocníkem v případě jakýchkoliv nešťastných sešlostí náhod, kdy si zapomenete, zalomíte anebo zabouchnete klíče.

Otevírání bytů a aut zkušenými zámečníky

Zámečnická pohotovost nabízí své služby po celé Praze 24 hodin denně. Na objednání k Vám rychle dojedeme a vyřešíme Váš problém s otevřením dveřím či zámku.

 • Praha 1: Masná 1051/3
 • Praha 2: Slezská 20
 • Praha 3: Chvalova 1121/9
 • Praha 4: U Pernštejnských 1380/6
 • Praha 8: Pernerova 39/3
 • Praha 9: Cíglerova 1078/8
 • Praha 10: U průseku 1161/4

Jedná se o pohotovostní místa, nikoliv o prodejny.

Spolupracujeme s

ČP Asistence Europ Assostance 1188 řemeslníci

Díky spolupráci s ČP Asistence a Europ Assistance jsme schopni provést zabezpečneí majetku dle požadavku pojišťoven za nejlepší možné ceny.

Zámečník NON-STOP

Volejte kdykoliv: 732 810 162

e-mail: vitaliy.t@seznam.cz

 

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon

Vaše zpráva (vyžadováno)

Ochrana proti spamu
captcha